Местната власт
Животът

главна страница

ЗИМЕН ТУРНИР ПО ШАХМАТ

В навечерието на Коледно-новогодишните празници шахматният клуб в Долна баня организира и проведе станалия традиционен зимен шахматен турнир.
В надпреварата по черно-белите полета взеха участие общо 25 състезатели, разделени в три възрастови групи:деца до 10 и до 14 години и мъже.
Класирането беше следното:при децата до 10 години първи е Стоян Костов, следван от Михаела Драганова и Свилен Драганов.В другата група при децата до 14 години победител стана Кирил Благоев, втори остана Денислав Янков и трети Петър Костов.
При мъжете първото място спечели Светлин Стефанов, втори в класирането е Васил Кираджийски и трети е Георги Пенчев.
Организаторите се бяха погрижили за всичко на турнира-медали за призьорите,грамоти и предметни награди за всички участници.
Наградите връчи председателят на шахматния клуб инж.Методи Благов.